Obserwatorzy

czwartek, 8 lipca 2010

Koszmarny maluszek:(

Podziwiam te dzieciatka robione z różnych mas, niektóre figurynki leżą na czubku palca. Mojego potworka zrobiłam dziś i ma 4 cm. Już wiem, nie nadaję się na mini mini:(. Jeszcze bardziej oglądając prace rzeźbiarek będę je podziwiać z uwielbieniem i zazdrością.
Zrobienie brzuszka ,rączek i buzi graniczy z cudem, a dziewczyny robią linie papilarne, paznokietki, fałdki...Nie, nie, nie dzieci nie dla mnie!!!
A tu główka..hmmm jestem z niej dumna, ma 1 cm
Jeszcze muszę pogładzić, wyprostować zmarszczki:). Postanowiłam nic nie niszczyć, każda potwora zostanie wypalona:)

6 komentarzy:

 1. WOW:) Gratuluję pierwszego bobaska!Nie krytykuj się tak mocno. Wiadomo , że to pierwsze i brakuje jeszcze wprawy i to masa rządzi nami a nie my masą. Z czasem dasz radę, jestem tego pewna i będziesz robić cudne słodziaki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maleńkie dzieci często nie są śliczne, dopiero potem na śliczności wyrastają;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. hahahah on taki troke jakby zrodzony w konflikcie serologicznym hahahaha milutki ;) ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, prawdę mówiąc, noworodki śliczne to nie są, to tylko dla nas, matek, są najpiękniejsze pod słońcem. Uważam rzecz za udaną, poćwiczysz więcej i zobaczysz,że pewnego dnia sama będziesz ze swego dzieła zadowolona.
  Jak na pierwszą taką prace uważam,że niezle wyszło.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj!caly czas podziwiam Twoje rzezby,coraz lepiej Ci to wychodzi,wiem i widzialam,ze w te rzezby wkladasz cale serce!Bedzie kiedys z Ciebie rzezbiarka,pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń